Sigrid Schauman

(Finland, 1877-1979)
Sigrid Schauman
(Finland, 1877-1979)

SIGRID SCHAUMAN, "MOTIV FRÅN SÖDRA FRANKRIKE".

Sign. Olja på duk 64,5x64 cm.

Klubbat pris
4 000
45 880
4 186
Utropspris
5 000 EUR
Budhistorik (4 bud)
26 maj 2015 10:24
4 000 EUR
25 maj 2015 13:40
2 500 EUR
11 maj 2015 21:10
2 100 EUR
8 maj 2015 21:07
2 000 EUR