Helmi Biese

(Finland, 1867-1933)
Helmi Biese
(Finland, 1867-1933)

HELMI BIESE, FRÅN VILLINGE.

Sign. Olja på duk 50x63 cm.

Klubbat pris
3 100
35 123
3 234
Utropspris
3 000 EUR
Budhistorik (26 bud)
26 maj 2015 15:56
3 100 EUR
8
26 maj 2015 15:40
3 000 EUR
26 maj 2015 15:40
3 000 EUR
8
26 maj 2015 15:40
2 900 EUR
26 maj 2015 15:40
2 800 EUR
8
26 maj 2015 15:39
2 500 EUR
26 maj 2015 15:39
2 400 EUR
8
26 maj 2015 7:30
2 300 EUR
26 maj 2015 7:30
2 200 EUR
25 maj 2015 16:53
2 100 EUR
25 maj 2015 16:53
2 000 EUR
25 maj 2015 16:49
1 950 EUR
25 maj 2015 16:49
1 900 EUR
25 maj 2015 16:47
1 850 EUR
25 maj 2015 16:47
1 800 EUR
25 maj 2015 16:47
1 800 EUR
25 maj 2015 16:12
1 750 EUR
25 maj 2015 16:07
1 700 EUR
21 maj 2015 16:49
1 600 EUR
21 maj 2015 15:00
1 500 EUR
16 maj 2015 16:50
1 300 EUR
16 maj 2015 9:17
1 250 EUR
14 maj 2015 16:36
1 200 EUR
14 maj 2015 15:47
1 100 EUR
11 maj 2015 21:07
1 050 EUR
8 maj 2015 21:17
1 000 EUR