Eero Järnefelt

(Finland, 1863-1937)
Eero Järnefelt
(Finland, 1863-1937)

EERO JÄRNEFELT, HÖSTFÄRGER.

Sign. 1932. Olja på duk 39,5x55 cm.

4 500
51 615
4 709
Utropspris
8 000 EUR
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (5 bud)
27 maj 2015 17:15
4 500 EUR
23 maj 2015 16:14
4 300 EUR
14 maj 2015 13:45
3 700 EUR
8 maj 2015 23:18
3 500 EUR
8 maj 2015 21:28
1 000 EUR