Jalmari Ruokokoski

(Finland, 1886-1936)
Jalmari Ruokokoski
(Finland, 1886-1936)

JALMARI RUOKOKOSKI, SOMMARDAG I NATUREN.

Sign. 1916. Olja på pannå 33x43 cm.

Konstnär

1 050
11 897
1 095
Utropspris
3 200 EUR
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (3 bud)
16 maj 2015 17:07
1 050 EUR
8 maj 2015 22:16
1 000 EUR
8 maj 2015 21:47
100 EUR