Elias Muukka

(Finland, 1853-1938)
Elias Muukka
(Finland, 1853-1938)

ELIAS MUUKKA, RÅGSKYLAR.

Sign. 1897. Olja på duk 39x60 cm.

Klubbat pris
1 200
13 524
1 252
Utropspris
1 500 EUR
Budhistorik (6 bud)
26 maj 2015 17:22
1 200 EUR
26 maj 2015 17:22
1 000 EUR
26 maj 2015 8:38
750 EUR
14 maj 2015 15:44
700 EUR
8 maj 2015 22:37
650 EUR
8 maj 2015 21:48
500 EUR