Ilmari Aalto

(Finland, 1891-1934)
Ilmari Aalto
(Finland, 1891-1934)

ILMARI AALTO, PÅ SOMMAREN.

Sign. Olja på skiva 40,5x34 cm.

Proveniens

Stenmans samling.

Klubbat pris
1 910
21 640
1 993
Utropspris
800 EUR
Budhistorik (35 bud)
10
27 maj 2015 17:41
1 910 EUR
11
27 maj 2015 17:41
1 860 EUR
11
27 maj 2015 17:41
1 850 EUR
10
27 maj 2015 17:41
1 800 EUR
10
27 maj 2015 17:39
1 770 EUR
11
27 maj 2015 17:39
1 720 EUR
10
27 maj 2015 17:39
1 700 EUR
10
27 maj 2015 17:39
1 650 EUR
11
27 maj 2015 17:38
1 600 EUR
10
27 maj 2015 17:38
1 550 EUR
11
27 maj 2015 17:37
1 500 EUR
10
27 maj 2015 17:37
1 450 EUR
11
27 maj 2015 17:36
1 400 EUR
10
27 maj 2015 17:35
1 350 EUR
11
27 maj 2015 17:35
1 300 EUR
10
27 maj 2015 17:04
1 170 EUR
9
27 maj 2015 11:39
1 120 EUR
9
27 maj 2015 11:39
1 050 EUR
10
27 maj 2015 11:39
1 000 EUR
9
27 maj 2015 11:18
890 EUR
8
26 maj 2015 22:57
870 EUR
26 maj 2015 22:56
850 EUR
8
26 maj 2015 22:56
850 EUR
26 maj 2015 22:54
830 EUR
8
26 maj 2015 22:54
810 EUR
26 maj 2015 22:53
770 EUR
8
26 maj 2015 22:53
750 EUR
16 maj 2015 14:45
640 EUR
16 maj 2015 14:45
620 EUR
14 maj 2015 10:57
600 EUR
14 maj 2015 9:53
370 EUR
12 maj 2015 14:55
350 EUR
12 maj 2015 13:34
250 EUR
11 maj 2015 17:59
200 EUR
8 maj 2015 22:56
150 EUR