Madeleine Pyk – en samling F769

Berndt Lagerstam

(Finland, 1868-1930)
Berndt Lagerstam
(Finland, 1868-1930)

BERNDT LAGERSTAM, SOLIG STRAND.

Sign. -08. Olja på duk 46x98 cm.

Klubbat pris
1 380
14 545
1 579
Utropspris
1 200 EUR
Budhistorik (16 bud)
27 maj 2015 16:54
1 380 EUR
27 maj 2015 16:54
1 330 EUR
8
27 maj 2015 16:54
1 300 EUR
27 maj 2015 16:47
1 250 EUR
27 maj 2015 16:47
1 200 EUR
27 maj 2015 16:45
1 070 EUR
27 maj 2015 16:45
1 020 EUR
27 maj 2015 12:08
940 EUR
27 maj 2015 10:24
920 EUR
27 maj 2015 10:24
900 EUR
27 maj 2015 10:24
888 EUR
27 maj 2015 0:42
860 EUR
27 maj 2015 0:42
840 EUR
22 maj 2015 9:42
820 EUR
8 maj 2015 22:12
800 EUR
8 maj 2015 19:19
30 EUR