HALVMÅNEFORMADE VÄGGBORD, ETT PAR, Mellaneuropa, ca 1800.

Intarsia, vit marmorskiva och genombruten mässingskant. Höjd 74 cm, bredd 61 cm, djup 31 cm.

Slitage och fanerskador.

Klubbat pris
2 900
32 683
3 026
Utropspris
1 500 EUR
Budhistorik (40 bud)
26 maj 2015 17:14
2 900 EUR
26 maj 2015 17:13
2 800 EUR
26 maj 2015 17:11
2 700 EUR
26 maj 2015 17:10
2 600 EUR
26 maj 2015 17:09
2 500 EUR
26 maj 2015 17:09
2 400 EUR
26 maj 2015 17:09
2 325 EUR
26 maj 2015 17:08
2 225 EUR
26 maj 2015 17:08
2 200 EUR
26 maj 2015 17:08
2 125 EUR
26 maj 2015 17:07
2 025 EUR
26 maj 2015 17:07
2 001 EUR
26 maj 2015 17:07
1 975 EUR
26 maj 2015 17:07
1 925 EUR
26 maj 2015 17:06
1 875 EUR
26 maj 2015 17:06
1 825 EUR
26 maj 2015 17:06
1 801 EUR
26 maj 2015 17:06
1 775 EUR
26 maj 2015 17:06
1 725 EUR
26 maj 2015 17:05
1 675 EUR
26 maj 2015 17:05
1 625 EUR
26 maj 2015 17:01
1 575 EUR
26 maj 2015 12:29
1 525 EUR
26 maj 2015 12:29
1 501 EUR
26 maj 2015 12:29
1 450 EUR
26 maj 2015 12:29
1 400 EUR
26 maj 2015 12:28
1 250 EUR
26 maj 2015 12:28
1 200 EUR
26 maj 2015 12:25
1 050 EUR
25 maj 2015 19:58
1 000 EUR
25 maj 2015 19:58
981 EUR
25 maj 2015 19:57
961 EUR
25 maj 2015 19:57
941 EUR
25 maj 2015 17:59
921 EUR
15 maj 2015 19:41
901 EUR
15 maj 2015 19:41
900 EUR
10 maj 2015 17:51
800 EUR
9 maj 2015 10:41
500 EUR
9 maj 2015 8:04
275 EUR
8 maj 2015 18:48
50 EUR