SKED, FABERGÉ, silver (88), cloisonné emalj, Moskva, tidigt 1900-tal.
Förgylld.
Inristat inventarienummer 35001.
Längd 13,5 cm.
Obetydligt slitage.
ЛОЖКА ФАБЕРЖЕ. Серебро (88), с перегородчатой эмалью (cloisonné - клуазонне), Москва, начало 20-го века. Позолота. Инвентарный номер 35001. Длина 13,5 см.
Klubbat pris
5 400
61 182
5 634
Utropspris
2 400 EUR
Auktionen är avslutad. Acceptpriset är uppnått
Budhistorik (23 bud)
26 maj 2015 18:27
5 400 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 5
26 maj 2015 18:26
5 200 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 4
26 maj 2015 18:26
5 000 EUR
26 maj 2015 18:26
4 900 EUR
26 maj 2015 18:26
4 700 EUR
26 maj 2015 18:25
4 400 EUR
26 maj 2015 18:25
4 200 EUR
26 maj 2015 18:25
3 700 EUR
26 maj 2015 18:25
3 600 EUR
26 maj 2015 18:25
3 300 EUR
26 maj 2015 18:25
3 200 EUR
26 maj 2015 18:25
3 100 EUR
26 maj 2015 18:25
3 000 EUR
26 maj 2015 18:24
2 700 EUR
26 maj 2015 18:24
2 600 EUR
26 maj 2015 18:23
2 200 EUR
26 maj 2015 18:23
2 100 EUR