Johan Erik Lindh

(Finland, 1793-1865)
Johan Erik Lindh
(Finland, 1793-1865)

JOHAN ERIK LINDH, OLGA ARMFELT VID TRE ÅRS ÅLDER.

Sign. 1831. Olja på duk 45x36 cm.

Klubbat pris
6 200
65 348
7 095
Utropspris
2 500 EUR
Budhistorik (18 bud)
27 maj 2015 16:42
6 200 EUR
27 maj 2015 8:43
6 000 EUR
27 maj 2015 8:43
5 800 EUR
27 maj 2015 8:43
5 600 EUR
27 maj 2015 8:43
5 400 EUR
25 maj 2015 13:48
5 200 EUR
25 maj 2015 13:48
5 000 EUR
25 maj 2015 11:03
3 100 EUR
25 maj 2015 11:03
3 000 EUR
25 maj 2015 10:29
2 800 EUR
25 maj 2015 10:29
2 700 EUR
25 maj 2015 10:27
2 500 EUR
25 maj 2015 10:27
2 400 EUR
25 maj 2015 6:57
2 000 EUR
21 maj 2015 11:53
1 000 EUR
16 maj 2015 17:03
600 EUR
14 maj 2015 17:13
500 EUR
13 maj 2015 21:17
150 EUR