Oscar Kleineh

(Finland, 1846-1919)
Oscar Kleineh
(Finland, 1846-1919)

OSCAR KLEINEH, FÖR FULLA SEGEL.

Sign. Olja på duk 34,5x49 cm.

Galerie Hörhammer 1973; Amos Andersons konstmuseum 2002.

Klubbat pris
9 600
110 112
10 047
Utropspris
10 000 EUR
Budhistorik (11 bud)
28 maj 2015 18:18
9 600 EUR
28 maj 2015 18:18
9 500 EUR
28 maj 2015 18:17
9 300 EUR
28 maj 2015 18:17
9 100 EUR
26 maj 2015 16:58
9 000 EUR
23 maj 2015 16:19
7 300 EUR
16 maj 2015 16:43
7 000 EUR
14 maj 2015 13:48
5 700 EUR
8 maj 2015 23:31
5 500 EUR
8 maj 2015 19:15
400 EUR
8 maj 2015 18:08
200 EUR