ENGELSKT BOKSKÅP, Georg III, sent 1700-tal.

Dubbla glasdörrar och fyra lådor. Mahogny och mahognyfaner. Bredd 130,5 cm, höjd 203 cm, djup 51 cm.

Senare nyckelskyltar, bruksslitage.

Klubbat pris
710
8 144
743
Utropspris
1 200 EUR
Budhistorik (11 bud)
27 maj 2015 18:39
710 EUR
27 maj 2015 18:39
690 EUR
27 maj 2015 18:39
670 EUR
27 maj 2015 18:38
650 EUR
27 maj 2015 18:38
640 EUR
27 maj 2015 18:38
620 EUR
24 maj 2015 16:39
600 EUR
13 maj 2015 14:59
550 EUR
8 maj 2015 22:34
500 EUR
8 maj 2015 22:29
300 EUR
8 maj 2015 17:42
100 EUR