Berndt Lindholm

(Finland, 1841-1914)
Berndt Lindholm
(Finland, 1841-1914)

BERNDT LINDHOLM, MOTIV FRÅN SKÄRGÅRDEN.

Sign. -88. Olja på duk 51x87 cm.

Klubbat pris
8 800
100 936
9 209
Utropspris
10 000 EUR
Budhistorik (10 bud)
28 maj 2015 17:02
8 800 EUR
28 maj 2015 16:59
8 600 EUR
28 maj 2015 16:59
8 600 EUR
28 maj 2015 16:58
8 400 EUR
28 maj 2015 16:58
8 200 EUR
27 maj 2015 23:20
8 000 EUR
17 maj 2015 18:32
7 100 EUR
14 maj 2015 13:32
6 700 EUR
8 maj 2015 23:14
6 500 EUR
8 maj 2015 22:43
1 000 EUR