Madeleine Pyk – en samling F769

Woldemar Toppelius

(Finland, 1858-1933)
Woldemar Toppelius
(Finland, 1858-1933)

WOLDEMAR TOPPELIUS, SKEPP PÅ HAVET.

Sign. -94. Olja på duk 43x67 cm.

Klubbat pris
1 020
10 751
1 167
Utropspris
1 200 EUR
Budhistorik (8 bud)
27 maj 2015 8:42
1 020 EUR
27 maj 2015 8:42
1 000 EUR
25 maj 2015 8:44
960 EUR
21 maj 2015 21:45
740 EUR
16 maj 2015 17:08
720 EUR
9 maj 2015 19:05
700 EUR
8 maj 2015 22:55
550 EUR
8 maj 2015 22:17
30 EUR