Johan Knutson

(Sverige/Finland, 1816-1899)
Johan Knutson
(Sverige/Finland, 1816-1899)

JOHAN KNUTSON, VINTRIG HAMNVY.

Sign. Olja på duk 34x70 cm.

Salo konstmuseum 2012.

Klubbat pris
2 400
27 192
2 504
Utropspris
3 000 EUR
Budhistorik (7 bud)
28 maj 2015 16:06
2 400 EUR
23 maj 2015 16:19
1 750 EUR
14 maj 2015 13:22
1 600 EUR
8 maj 2015 23:28
1 500 EUR
8 maj 2015 22:37
340 EUR
8 maj 2015 21:22
320 EUR
8 maj 2015 15:51
300 EUR