VINKANNOR, ETT PAR, silver och glas, Tyskland, finska importstämplar av V. Lindman Helsingfors 1909.

Slipat glas med graverade blommor. Höjd 24 cm.

Bruksslitage.

Klubbat pris
1 050
11 897
1 095
Utropspris
1 500 EUR
Budhistorik (7 bud)
25 maj 2015 16:37
1 050 EUR
20 maj 2015 13:15
1 000 EUR
10 maj 2015 11:01
750 EUR
9 maj 2015 11:17
300 EUR
8 maj 2015 19:47
110 EUR
8 maj 2015 17:15
100 EUR
8 maj 2015 15:25
30 EUR