COASTERS, 4 ST, silver, Köpenhamn 1900-talets början, P. Hertz.

Flaskans diameter 10,5 cm.

Slitage, små stötmärken.

720
8 158
751
Utropspris
1 000 EUR
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (7 bud)
8 jul 2015 19:05
720 EUR
8 jul 2015 19:04
620 EUR
8 jul 2015 18:01
500 EUR
8 jul 2015 16:15
350 EUR
1 jul 2015 1:15
300 EUR
30 jun 2015 14:00
50 EUR
30 jun 2015 7:19
44 EUR