ANTIK BÖNEMATTA, Anatolisk, daterad 1316/1896, 163x92 cm.

Gul bönenish med röd och blå dekor.

Jämt sliten, ena kortsidan med små skador.

Klubbat pris
1 300
14 911
1 360
Utropspris
1 000 EUR
Budhistorik (21 bud)
28 maj 2015 18:18
1 300 EUR
28 maj 2015 18:15
1 250 EUR
28 maj 2015 18:15
1 200 EUR
28 maj 2015 18:15
1 200 EUR
28 maj 2015 18:12
1 150 EUR
28 maj 2015 18:12
1 100 EUR
28 maj 2015 18:10
1 050 EUR
28 maj 2015 18:10
1 000 EUR
28 maj 2015 18:10
980 EUR
28 maj 2015 18:10
960 EUR
28 maj 2015 18:10
940 EUR
28 maj 2015 18:10
920 EUR
28 maj 2015 18:09
900 EUR
28 maj 2015 18:09
880 EUR
28 maj 2015 18:09
860 EUR
28 maj 2015 18:09
840 EUR
28 maj 2015 18:05
820 EUR
9 maj 2015 22:51
800 EUR
8 maj 2015 19:39
650 EUR
8 maj 2015 18:25
200 EUR
8 maj 2015 18:13
100 EUR