SOFFA MED 4 STOLAR, Karl Johan, 1800-talets mitt, Sverige.

Björk. Stolarna med lös stoppad sits. Soffans längd 194 cm, höjd 94 cm, djup 60 cm.

Bruksslitage, torrsprickor.

Klubbat pris
2 000
22 660
2 087
Utropspris
500 EUR
Budhistorik (17 bud)
26 maj 2015 17:05
2 000 EUR
26 maj 2015 17:05
2 000 EUR
26 maj 2015 17:03
1 550 EUR
26 maj 2015 17:03
1 500 EUR
26 maj 2015 17:03
820 EUR
26 maj 2015 17:03
800 EUR
26 maj 2015 17:03
520 EUR
26 maj 2015 17:03
500 EUR
26 maj 2015 17:02
302 EUR
26 maj 2015 17:02
282 EUR
26 maj 2015 17:02
240 EUR
26 maj 2015 17:02
220 EUR
25 maj 2015 6:58
200 EUR
20 maj 2015 9:14
160 EUR
18 maj 2015 14:34
150 EUR
11 maj 2015 14:05
110 EUR
8 maj 2015 17:47
100 EUR