VÄGGSKÅP, 1700-tal, Holland.

VÄGGSKÅP, 1700-tal, Holland.

Rikligt dekorerad med intarsia. Bredd 114,5 cm, höjd 116,5 cm, djup 28 cm.

Små skador.

Klubbat pris
700
8 029
733
Utropspris
1 000 EUR
Budhistorik (4 bud)
19 maj 2015 11:44
700 EUR
15 maj 2015 17:25
680 EUR
10 maj 2015 18:09
600 EUR
8 maj 2015 17:49
100 EUR