SENGUSTAVIANSKT SKRIVBORD, 1800-talets början.

Björk. Intarsiadekor, dekordelar samt nyckelskyltar av ben. Bredd 134 cm, djup 63 cm, höjd 79 cm.

Senare läderklädd skiva, renoverat, dekorskador.

Klubbat pris
1 200
12 648
1 373
Utropspris
1 500 EUR
Budhistorik (9 bud)
28 maj 2015 16:05
1 200 EUR
27 maj 2015 17:39
900 EUR
26 maj 2015 17:45
800 EUR
26 maj 2015 8:54
700 EUR
18 maj 2015 14:33
600 EUR
17 maj 2015 9:47
520 EUR
13 maj 2015 15:11
500 EUR
8 maj 2015 20:10
400 EUR
8 maj 2015 16:06
300 EUR