KAFFEKOPP, förgylld silver, Helsingfors 1862, Johan Edvard Fagerroos. Vikt 214 g.

Fatets diameter 13 cm.

Bruksslitage.

Klubbat pris
150
1 700
156
Utropspris
300 EUR
Budhistorik (7 bud)
18 maj 2015 22:51
150 EUR
18 maj 2015 22:50
120 EUR
17 maj 2015 12:43
100 EUR
15 maj 2015 12:53
75 EUR
13 maj 2015 16:49
55 EUR
10 maj 2015 13:46
50 EUR
8 maj 2015 19:16
30 EUR
 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

240. Joakim Ojanen, Utan titel.
Utropspris
20 000 - 25 000 SEK
Budhistorik
16 000

ditt bud
15 000

ditt bud
Aktuellt bud:
16 000 SEK