Ali Munsterhjelm

(Finland, 1873-1944)
Ali Munsterhjelm
(Finland, 1873-1944)

ALI MUNSTERHJELM, SKEPPSVARVET, HELSINGFORS.

Sign. Olja på duk 49x66,5 cm.

Klubbat pris
1 750
19 723
1 826
Utropspris
1 500 EUR
Budhistorik (22 bud)
26 maj 2015 16:23
1 750 EUR
11
26 maj 2015 16:22
1 700 EUR
26 maj 2015 16:22
1 700 EUR
11
26 maj 2015 15:54
1 650 EUR
26 maj 2015 15:54
1 600 EUR
26 maj 2015 15:25
1 550 EUR
9
26 maj 2015 15:25
1 500 EUR
26 maj 2015 15:25
1 500 EUR
9
26 maj 2015 15:24
1 450 EUR
26 maj 2015 15:24
1 400 EUR
9
26 maj 2015 14:28
1 350 EUR
10
26 maj 2015 14:28
1 300 EUR
9
26 maj 2015 12:21
1 250 EUR
25 maj 2015 16:33
1 200 EUR
8
23 maj 2015 18:38
700 EUR
22 maj 2015 19:40
600 EUR
17 maj 2015 18:23
500 EUR
16 maj 2015 16:53
450 EUR
15 maj 2015 19:29
421 EUR
10 maj 2015 1:14
401 EUR
9 maj 2015 18:41
370 EUR
8 maj 2015 22:32
350 EUR