Klassiska F175

11 föremål
ANTIK MATTA, Sarouk 141x213 cm.
Klubbat pris
270 EUR
Utropspris
500 EUR
ANTIK MATTA, Keshan, Iran, 212x132 cm.
Klubbat pris
270 EUR
Utropspris
500 EUR
VÄVD TAPET, Sign. Tidigt 1600-tal, Bryssel.
Klubbat pris
8 000 EUR
Utropspris
10 000 EUR
ANTIK MATTA, Sarouk, 141x213 cm.
Utropspris
1 000 EUR
SEMIANTIK KHORASAN, 577,5 x 414,5 cm.
Klubbat pris
2 400 EUR
Utropspris
2 000 EUR
PERSISK MATTA. 1900-talets början. Ca 687x470 cm.
Klubbat pris
5 100 EUR
Utropspris
1 500 EUR
ANTIK MATTA, Iran, 217x137 cm.
Utropspris
1 000 EUR
MATTA, Gashgai/ Kashgai. Ca 300x207 cm.
Klubbat pris
600 EUR
Utropspris
800 EUR
ANTIK BÖNEMATTA, Anatolisk, daterad 1316/1896, 163x92 cm.
Klubbat pris
1 300 EUR
Utropspris
1 000 EUR
MATTA, Semnan, semiantik. 262x382 cm.
Klubbat pris
260 EUR
Utropspris
450 EUR