Madeleine Pyk – en samling F769

VÄGGLAMPA. Tillverkad av Itsu. 1950-tal.

Mässing. För två glödlampor. Bredd 30 cm, höjd 19 cm.

Sedvanligt slitage.

Detta föremål lämnas ut på Stora Robertsgatan 12 efter avslutad auktion.

Klubbat pris
400
4 212
459
Utropspris
600 EUR
Budhistorik (21 bud)
8 nov 2015 18:14
400 EUR
8 nov 2015 18:14
380 EUR
8 nov 2015 18:13
360 EUR
8 nov 2015 16:16
340 EUR
8 nov 2015 16:15
320 EUR
8 nov 2015 16:15
300 EUR
8 nov 2015 16:15
280 EUR
8 nov 2015 16:14
260 EUR
8 nov 2015 16:14
240 EUR
8 nov 2015 16:13
220 EUR
8 nov 2015 16:13
200 EUR
8 nov 2015 16:12
190 EUR
8 nov 2015 16:12
180 EUR
8 nov 2015 16:12
170 EUR
8 nov 2015 16:11
160 EUR
8 nov 2015 16:10
150 EUR
6 nov 2015 10:38
140 EUR
30 okt 2015 9:40
130 EUR
29 okt 2015 22:06
120 EUR
29 okt 2015 9:40
110 EUR
24 okt 2015 21:53
100 EUR