Madeleine Pyk – en samling F769

Dora Jung

(Finland, 1906-1980)
Dora Jung
(Finland, 1906-1980)

DORA JUNG, VÄVNAD. Mås. Sign. 1970-tal.

Linnedamast. 50x69 cm.

Sedvanligt slitage.

Detta föremål lämnas ut på Stora Robertsgatan 12 efter avslutad auktion.

Klubbat pris
1 000
10 530
1 148
Utropspris
1 500 EUR
Budhistorik (13 bud)
8 nov 2015 17:39
1 000 EUR
8 nov 2015 17:39
900 EUR
8 nov 2015 17:38
800 EUR
8 nov 2015 17:38
750 EUR
8 nov 2015 17:38
700 EUR
7 nov 2015 18:00
400 EUR
7 nov 2015 10:00
300 EUR
5 nov 2015 21:51
270 EUR
3 nov 2015 15:03
250 EUR
30 okt 2015 23:27
150 EUR
29 okt 2015 21:22
100 EUR
28 okt 2015 18:36
80 EUR
25 okt 2015 11:41
50 EUR