Toini Muona

(Finland, 1904-1987)
Toini Muona
(Finland, 1904-1987)

TOINI MUONA, KERAMIKFAT. Sign. TM, 1961. Arabia

Röd- och turkostonad glasyr. Diameter 35 cm.

Sedvanligt slitage.

Klubbat pris
520
5 964
544
Utropspris
500 EUR
Budhistorik (21 bud)
8 nov 2015 19:15
520 EUR
8 nov 2015 19:12
500 EUR
8 nov 2015 19:09
480 EUR
8 nov 2015 19:09
460 EUR
8 nov 2015 19:09
450 EUR
8 nov 2015 19:07
440 EUR
8 nov 2015 19:06
420 EUR
8 nov 2015 19:05
400 EUR
8 nov 2015 18:44
380 EUR
8 nov 2015 18:44
360 EUR
8 nov 2015 18:44
340 EUR
6 nov 2015 21:34
320 EUR
1 nov 2015 7:43
300 EUR
1 nov 2015 7:43
280 EUR
25 okt 2015 15:51
270 EUR
25 okt 2015 14:24
250 EUR
25 okt 2015 14:24
240 EUR
23 okt 2015 19:30
220 EUR
23 okt 2015 19:30
200 EUR
22 okt 2015 11:08
150 EUR
21 okt 2015 18:26
30 EUR