Toini Muona

(Finland, 1904-1987)
Toini Muona
(Finland, 1904-1987)

TOINI MUONA, KERAMIKFAT. Sign. TM. Arabia, 1930-tal.

Växtmotiv. 17,5x14,5 cm.

Sedvanligt slitage.

Detta föremål lämnas ut på Stora Robertsgatan 12 efter avslutad auktion.

Klubbat pris
131
1 503
137
Utropspris
300 EUR
Budhistorik (12 bud)
24 nov 2015 15:29
131 EUR
24 nov 2015 15:29
121 EUR
24 nov 2015 15:06
110 EUR
24 nov 2015 15:05
105 EUR
24 nov 2015 15:05
100 EUR
24 nov 2015 15:04
95 EUR
24 nov 2015 15:04
90 EUR
24 nov 2015 15:04
85 EUR
24 nov 2015 10:54
80 EUR
24 nov 2015 10:54
75 EUR
23 nov 2015 18:24
50 EUR
22 nov 2015 1:16
30 EUR