Gunnel Nyman

(Finland, 1909-1948)
Gunnel Nyman
(Finland, 1909-1948)

GUNNEL NYMAN, VAS. Slöja, GN 17. Sign. G. Nyman, Nuutajärvi Notsjö -59.

Klart glas med musch. Höjd 12 cm.

Sedvanligt slitage.

Detta föremål lämnas ut på Stora Robertsgatan 12 efter avslutad auktion.

Klubbat pris
320
3 626
334
Utropspris
400 EUR
Budhistorik (6 bud)
7 nov 2015 23:25
320 EUR
7 nov 2015 20:15
300 EUR
26 okt 2015 9:43
280 EUR
22 okt 2015 11:21
250 EUR
21 okt 2015 23:56
220 EUR
19 okt 2015 15:21
200 EUR