Elvi Maarni

(Finland, 1907-2006)
Elvi Maarni
(Finland, 1907-2006)

ELVI MAARNI, MUSIKSTUND.

Sign. Olja på duk 64x55 cm.

Detta föremål lämnas ut på Stora Robertsgatan 12 efter avslutad auktion.

Klubbat pris
6 200
70 246
6 468
Utropspris
2 500 EUR
Budhistorik (40 bud)
10
7 nov 2015 11:13
6 200 EUR
8
7 nov 2015 11:12
6 000 EUR
10
7 nov 2015 11:12
6 000 EUR
8
6 nov 2015 9:46
5 800 EUR
9
6 nov 2015 6:50
5 600 EUR
8
6 nov 2015 6:50
5 500 EUR
8
5 nov 2015 20:13
5 400 EUR
9
5 nov 2015 19:32
5 200 EUR
8
5 nov 2015 19:32
5 000 EUR
9
5 nov 2015 19:32
5 000 EUR
8
5 nov 2015 18:00
4 800 EUR
9
5 nov 2015 17:49
4 600 EUR
8
5 nov 2015 17:49
4 500 EUR
8
4 nov 2015 10:46
4 400 EUR
9
4 nov 2015 9:37
4 200 EUR
8
2 nov 2015 13:41
4 000 EUR
9
2 nov 2015 13:41
3 900 EUR
8
2 nov 2015 13:41
3 900 EUR
9
2 nov 2015 13:41
3 800 EUR
8
2 nov 2015 13:41
3 700 EUR
9
2 nov 2015 12:09
3 600 EUR
8
2 nov 2015 12:09
3 500 EUR
8
30 okt 2015 19:24
3 300 EUR
30 okt 2015 19:23
3 200 EUR
8
30 okt 2015 19:23
3 200 EUR
30 okt 2015 18:49
3 100 EUR
8
30 okt 2015 18:49
3 000 EUR
8
30 okt 2015 10:59
2 900 EUR
29 okt 2015 11:00
2 800 EUR
29 okt 2015 11:00
2 700 EUR
28 okt 2015 20:57
2 600 EUR
28 okt 2015 20:57
2 500 EUR
26 okt 2015 17:11
2 200 EUR
26 okt 2015 11:09
2 100 EUR
25 okt 2015 16:12
2 000 EUR
24 okt 2015 12:40
1 500 EUR
24 okt 2015 4:38
1 150 EUR
21 okt 2015 15:34
1 100 EUR
20 okt 2015 13:25
850 EUR
20 okt 2015 6:47
30 EUR