Madeleine Pyk – en samling F769

Veikko Marttinen

(Finland, 1917-2003)
Veikko Marttinen
(Finland, 1917-2003)

VEIKKO MARTTINEN, MEDELHAVET.

Sign. -69. Olja på skiva 55x50 cm.

Detta föremål lämnas ut på Stora Robertsgatan 12 efter avslutad auktion.

Klubbat pris
1 360
14 334
1 556
Utropspris
1 500 EUR
Budhistorik (10 bud)
8 nov 2015 18:40
1 360 EUR
8 nov 2015 18:39
1 310 EUR
8 nov 2015 18:39
1 300 EUR
8 nov 2015 18:36
1 250 EUR
8 nov 2015 17:17
1 200 EUR
8 nov 2015 17:09
900 EUR
8 nov 2015 15:12
550 EUR
8 nov 2015 10:34
530 EUR
7 nov 2015 19:25
500 EUR
20 okt 2015 13:40
450 EUR