Kain Tapper

(Finland, 1930-2004)
Kain Tapper
(Finland, 1930-2004)

KAIN TAPPER, RELIEF.

Sign. -89. Olja på trä 61x33 cm.

Detta föremål lämnas ut på Stora Robertsgatan 12 efter avslutad auktion.

Klubbat pris
5 700
64 239
6 009
Utropspris
2 000 EUR
Budhistorik (49 bud)
9
8 nov 2015 17:37
5 700 EUR
8 nov 2015 17:37
5 500 EUR
9
8 nov 2015 17:36
5 300 EUR
8 nov 2015 17:36
5 100 EUR
9
8 nov 2015 17:33
4 900 EUR
8 nov 2015 17:33
4 700 EUR
9
8 nov 2015 17:32
4 500 EUR
8 nov 2015 17:32
4 300 EUR
10
8 nov 2015 17:32
4 100 EUR
8 nov 2015 17:32
4 000 EUR
10
8 nov 2015 17:31
3 900 EUR
8 nov 2015 17:31
3 800 EUR
10
8 nov 2015 17:28
3 700 EUR
8 nov 2015 17:19
3 600 EUR
10
8 nov 2015 17:19
3 500 EUR
8 nov 2015 17:19
3 400 EUR
10
8 nov 2015 17:16
3 200 EUR
8 nov 2015 16:50
3 100 EUR
9
8 nov 2015 16:49
3 000 EUR
8 nov 2015 16:49
3 000 EUR
9
8 nov 2015 16:46
2 900 EUR
8 nov 2015 16:46
2 800 EUR
8 nov 2015 16:27
2 700 EUR
8
8 nov 2015 16:23
2 600 EUR
8 nov 2015 16:23
2 500 EUR
8
8 nov 2015 16:23
2 500 EUR
8 nov 2015 16:22
2 400 EUR
8
8 nov 2015 16:22
2 300 EUR
7 nov 2015 8:18
2 200 EUR
7 nov 2015 0:24
2 100 EUR
7 nov 2015 0:24
2 000 EUR
7 nov 2015 0:24
1 950 EUR
7 nov 2015 0:24
1 900 EUR
7 nov 2015 0:24
1 850 EUR
4 nov 2015 22:43
1 800 EUR
4 nov 2015 22:37
1 750 EUR
3 nov 2015 15:17
1 700 EUR
3 nov 2015 14:26
1 650 EUR
2 nov 2015 21:59
1 600 EUR
31 okt 2015 19:08
1 500 EUR
31 okt 2015 16:32
1 300 EUR
26 okt 2015 16:55
1 250 EUR
26 okt 2015 11:13
1 200 EUR
26 okt 2015 9:16
1 150 EUR
25 okt 2015 21:23
1 100 EUR
20 okt 2015 14:43
1 050 EUR
20 okt 2015 10:40
400 EUR
19 okt 2015 22:34
100 EUR
19 okt 2015 19:31
30 EUR