Andreas Ladommatos

(Grekland, Född 1940)
Andreas Ladommatos
(Grekland, Född 1940)

ANDREAS LADOMMATOS, STILLEBEN.

Sign. Olja på duk 35x40 cm.

Detta föremål lämnas ut på Stora Robertsgatan 12 efter avslutad auktion.

Klubbat pris
600
6 798
626
Utropspris
800 EUR
Budhistorik (3 bud)
7 nov 2015 17:18
600 EUR
23 okt 2015 17:29
300 EUR
19 okt 2015 21:46
200 EUR

 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

4. Gianfranco Frattini, satsbord, fyra delar, modell "780", Cassina, Italien efter 1966.
Utropspris
10 000 - 12 000 SEK
Budhistorik
10 000

ditt bud
Aktuellt bud:
10 000 SEK