Ole Kandelin

(Finland, 1920-1947)
Ole Kandelin
(Finland, 1920-1947)

OLE KANDELIN, ENSAM.

Signerad och daterad -45. Olja på pannå 31 x 20 cm.

Detta föremål lämnas ut på Stora Robertsgatan 12 efter avslutad auktion.

Klubbat pris
1 600
18 352
1 674
Utropspris
2 000 EUR
Budhistorik (6 bud)
6 nov 2015 9:22
1 600 EUR
3 nov 2015 18:35
1 250 EUR
25 okt 2015 8:03
1 200 EUR
21 okt 2015 20:54
1 000 EUR
20 okt 2015 14:48
600 EUR
20 okt 2015 10:38
400 EUR