Lisa Johansson-Pape

(Finland, 1907-1989)
Lisa Johansson-Pape
(Finland, 1907-1989)

LISA JOHANSSON-PAPE, BORDSLAMPA. Tillverkare Orno. 1960-tal.

Lampfot i svart läder. Höjd 58 cm.

Sedvanligt slitage.

Detta föremål lämnas ut på Stora Robertsgatan 12 efter avslutad auktion.

Formgivare

Klubbat pris
1 200
13 524
1 252
Utropspris
700 EUR
Budhistorik (23 bud)
8 nov 2015 17:02
1 200 EUR
8 nov 2015 17:02
1 160 EUR
8 nov 2015 17:00
1 110 EUR
8 nov 2015 16:59
1 060 EUR
8 nov 2015 16:59
1 010 EUR
8 nov 2015 16:59
1 000 EUR
8 nov 2015 16:58
970 EUR
8 nov 2015 16:58
950 EUR
8 nov 2015 16:58
930 EUR
8 nov 2015 16:58
910 EUR
8 nov 2015 16:58
870 EUR
8 nov 2015 16:58
850 EUR
8 nov 2015 15:47
840 EUR
8 nov 2015 15:47
820 EUR
8 nov 2015 15:47
770 EUR
8 nov 2015 15:47
750 EUR
8 nov 2015 6:20
570 EUR
8 nov 2015 6:20
550 EUR
8 nov 2015 3:09
500 EUR
4 nov 2015 16:30
135 EUR
23 okt 2015 21:09
122 EUR
23 okt 2015 17:28
70 EUR
21 okt 2015 23:55
30 EUR