VÄGGLAMPOR, ETT PAR. Tillverkad av Itsu, 1960-tal.

Mässing. Höjd 25 cm, diam. 21 cm.

Sedvanligt slitage, ej fuktionstestad.

Detta föremål lämnas ut på Stora Robertsgatan 12 efter avslutad auktion.

Klubbat pris
840
9 635
879
Utropspris
800 EUR
Budhistorik (24 bud)
8
8 nov 2015 17:59
840 EUR
9
8 nov 2015 17:58
820 EUR
8
8 nov 2015 17:58
800 EUR
8
8 nov 2015 17:56
777 EUR
8 nov 2015 17:55
757 EUR
8
8 nov 2015 17:55
750 EUR
8
8 nov 2015 17:52
733 EUR
8 nov 2015 17:51
713 EUR
8
8 nov 2015 17:51
700 EUR
8
8 nov 2015 17:50
690 EUR
8 nov 2015 17:50
670 EUR
8 nov 2015 17:49
650 EUR
8 nov 2015 17:49
650 EUR
8 nov 2015 17:48
620 EUR
8 nov 2015 17:29
600 EUR
8 nov 2015 17:29
580 EUR
8 nov 2015 17:17
519 EUR
8 nov 2015 10:05
499 EUR
29 okt 2015 9:39
320 EUR
23 okt 2015 21:48
300 EUR
22 okt 2015 23:41
150 EUR
22 okt 2015 19:55
90 EUR
22 okt 2015 15:28
70 EUR
19 okt 2015 22:11
50 EUR