Saara Hopea

(Finland, 1925-1984)
Saara Hopea
(Finland, 1925-1984)

SAARA HOPEA, VAS. Bubbla. Sign. S. Hopea, Nuutajärvi Notsjö -60.

Klart glas, bubbla. Höjd 19 cm.

Sedvanligt slitage.

Detta föremål lämnas ut på Stora Robertsgatan 12 efter avslutad auktion.

Formgivare

Klubbat pris
340
3 584
389
Utropspris
400 EUR
Budhistorik (10 bud)
8 nov 2015 16:05
340 EUR
8 nov 2015 16:05
340 EUR
8 nov 2015 16:01
320 EUR
8 nov 2015 15:47
300 EUR
8 nov 2015 15:46
280 EUR
8 nov 2015 15:46
280 EUR
31 okt 2015 20:50
260 EUR
22 okt 2015 11:17
240 EUR
21 okt 2015 23:47
220 EUR
19 okt 2015 15:18
200 EUR