Gunnel Nyman

(Finland, 1909-1948)
Gunnel Nyman
(Finland, 1909-1948)

GUNNEL NYMAN, VAS. Slöja. Sign. G. Nyman, Nuutajärvi Notsjö -53.

Klart glas med musch. Höjd 28 cm.

I bottnet slitage.

Detta föremål lämnas ut på Stora Robertsgatan 12 efter avslutad auktion.

Klubbat pris
400
4 588
419
Utropspris
600 EUR
Budhistorik (3 bud)
27 okt 2015 9:52
400 EUR
21 okt 2015 12:42
200 EUR
21 okt 2015 10:37
30 EUR