Toini Muona

(Finland, 1904-1987)
Toini Muona
(Finland, 1904-1987)

TOINI MUONA, VAS. Sign. T. Muona, Nuutajärvi Notsjö -64.

Gråtonat glas med fyra linser. Notsjö, 1960-tal. Höjd 23 cm.

Sedvanligt slitage.

Detta föremål lämnas ut på Stora Robertsgatan 12 efter avslutad auktion.

Klubbat pris
410
4 703
429
Utropspris
500 EUR
Budhistorik (12 bud)
9 nov 2015 18:28
410 EUR
8
9 nov 2015 18:28
400 EUR
8
9 nov 2015 18:27
360 EUR
9 nov 2015 18:27
340 EUR
8 nov 2015 16:33
310 EUR
2 nov 2015 15:28
290 EUR
23 okt 2015 19:19
250 EUR
21 okt 2015 14:26
150 EUR
21 okt 2015 13:38
120 EUR
21 okt 2015 10:33
80 EUR
20 okt 2015 22:27
70 EUR
20 okt 2015 7:45
30 EUR