Markku Salo

(Finland, Född 1954)
Markku Salo
(Finland, Född 1954)

MARKKU SALO, GLASSKULPTUR. Ambra. Sign. Markku Salo, Nuutajärvi 2011.

Gulgrön fot med fantasifullt lock i mångfärgat glas. Höjd 21 cm.

Sedvanligt slitage.

Detta föremål lämnas ut på Stora Robertsgatan 12 efter avslutad auktion.

Klubbat pris
640
7 341
670
Utropspris
800 EUR
Budhistorik (12 bud)
8 nov 2015 16:48
640 EUR
8
8 nov 2015 16:48
620 EUR
8
7 nov 2015 17:18
570 EUR
7 nov 2015 17:18
550 EUR
29 okt 2015 23:41
520 EUR
29 okt 2015 23:41
500 EUR
26 okt 2015 20:51
460 EUR
26 okt 2015 16:52
440 EUR
21 okt 2015 10:30
420 EUR
19 okt 2015 22:40
400 EUR
19 okt 2015 19:13
250 EUR
19 okt 2015 16:44
180 EUR