Arvo Siikamäki

(Finland, Född 1943)
Arvo Siikamäki
(Finland, Född 1943)

ARVO SIIKAMÄKI, KVINNOFIGUR.

Sign. 1/1 2001. Marmor. Höjd 80 cm.

Sedvanligt slitage.

Detta föremål lämnas ut på Stora Robertsgatan 12 efter avslutad auktion.

Klubbat pris
4 201
47 597
4 383
Utropspris
3 000 EUR
Budhistorik (28 bud)
9 nov 2015 17:45
4 201 EUR
10
9 nov 2015 17:45
4 111 EUR
10
9 nov 2015 17:45
4 000 EUR
9 nov 2015 17:45
3 900 EUR
10
9 nov 2015 17:44
3 800 EUR
9 nov 2015 17:44
3 700 EUR
10
9 nov 2015 17:43
3 600 EUR
11
9 nov 2015 17:43
3 500 EUR
9 nov 2015 17:43
3 400 EUR
10
9 nov 2015 17:40
3 300 EUR
9 nov 2015 17:10
3 200 EUR
9 nov 2015 16:22
3 100 EUR
9
8 nov 2015 22:18
3 000 EUR
7 nov 2015 11:20
2 900 EUR
9
7 nov 2015 11:15
2 800 EUR
7 nov 2015 9:40
2 700 EUR
8
2 nov 2015 15:40
2 600 EUR
2 nov 2015 12:40
2 500 EUR
1 nov 2015 20:58
2 400 EUR
31 okt 2015 17:17
2 300 EUR
22 okt 2015 17:43
2 200 EUR
22 okt 2015 17:42
2 100 EUR
22 okt 2015 17:42
2 100 EUR
21 okt 2015 13:43
2 000 EUR
21 okt 2015 11:16
1 900 EUR
20 okt 2015 20:26
1 850 EUR
19 okt 2015 23:25
1 800 EUR
19 okt 2015 12:41
1 000 EUR