VÄGGLAMPA. Tillverkad av Itsu. 1950-tal.

Mässing. Höjd 33 cm.

Sedvanligt slitage.

380
4 359
398
Utropspris
600 EUR
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (5 bud)
9 nov 2015 15:22
380 EUR
9 nov 2015 14:51
110 EUR
8 nov 2015 22:03
100 EUR
8 nov 2015 17:23
35 EUR
22 okt 2015 0:45
30 EUR