Aimo Okkolin

(Finland, 1917-1982)
Aimo Okkolin
(Finland, 1917-1982)

AIMO OKKOLIN, FAT. Blad. Sign. Aimo Okkolin, Riihimäen Lasi Oy.

Klar och lila kristall, skärslipad. Formgiven 1957. Längd 36,5 cm.

Sedvanligt slitage.

Detta föremål lämnas ut på Stora Robertsgatan 12 efter avslutad auktion.

Klubbat pris
1 230
13 862
1 284
Utropspris
1 200 EUR
Budhistorik (20 bud)
10 nov 2015 18:42
1 230 EUR
10 nov 2015 18:41
1 180 EUR
10 nov 2015 18:41
1 150 EUR
10 nov 2015 18:40
1 130 EUR
10 nov 2015 18:40
1 080 EUR
10 nov 2015 18:40
1 030 EUR
10 nov 2015 18:40
1 020 EUR
10 nov 2015 18:40
990 EUR
10 nov 2015 18:40
970 EUR
10 nov 2015 18:40
965 EUR
10 nov 2015 18:39
945 EUR
10 nov 2015 18:39
940 EUR
10 nov 2015 18:39
925 EUR
10 nov 2015 18:39
905 EUR
10 nov 2015 18:36
900 EUR
25 okt 2015 10:56
750 EUR
24 okt 2015 10:45
541 EUR
23 okt 2015 21:40
501 EUR
20 okt 2015 13:26
300 EUR
20 okt 2015 7:31
100 EUR