MATTA, FUNKIS. Kiikan Kutomo, 1930/40-tal.

Yllematta på linnevarp. 316x230 cm.

Sedvanligt slitage.

Detta föremål lämnas ut på Stora Robertsgatan 12 efter avslutad auktion.

Klubbat pris
1 850
21 220
1 936
Utropspris
1 000 EUR
Budhistorik (23 bud)
9 nov 2015 16:44
1 850 EUR
9 nov 2015 16:44
1 800 EUR
4 nov 2015 12:33
1 400 EUR
4 nov 2015 12:33
1 350 EUR
4 nov 2015 12:24
1 270 EUR
4 nov 2015 12:24
1 220 EUR
4 nov 2015 10:48
1 170 EUR
4 nov 2015 10:48
1 120 EUR
4 nov 2015 10:47
1 070 EUR
4 nov 2015 10:47
1 020 EUR
4 nov 2015 10:46
960 EUR
4 nov 2015 10:46
940 EUR
4 nov 2015 10:46
920 EUR
4 nov 2015 10:46
900 EUR
4 nov 2015 10:46
880 EUR
4 nov 2015 10:46
860 EUR
4 nov 2015 10:46
840 EUR
4 nov 2015 10:46
820 EUR
4 nov 2015 1:09
800 EUR
25 okt 2015 9:44
500 EUR
20 okt 2015 20:05
400 EUR
19 okt 2015 22:09
160 EUR
19 okt 2015 12:11
150 EUR
Maiju Kemppainen