Markku Salo

(Finland, Född 1954)
Markku Salo
(Finland, Född 1954)

MARKKU SALO, SKULPTUR. Resan till Troja, Tornet. Sign. M. Salo, Nuutajärvi. 1993-95

Klart, rödtonat glas med metallkork med borst. Höjd 27 cm.

Sedvanligt slitage.

Klubbat pris
660
7 570
691
Utropspris
500 EUR
Budhistorik (12 bud)
9 nov 2015 16:15
660 EUR
9 nov 2015 16:15
640 EUR
9 nov 2015 16:10
620 EUR
9 nov 2015 16:10
600 EUR
9 nov 2015 16:09
530 EUR
9 nov 2015 16:09
510 EUR
9 nov 2015 16:09
440 EUR
9 nov 2015 16:09
420 EUR
7 nov 2015 20:47
350 EUR
3 nov 2015 7:23
330 EUR
26 okt 2015 9:52
300 EUR
20 okt 2015 10:34
200 EUR