Torger Enckell

(Finland, 1901-1991)
Torger Enckell
(Finland, 1901-1991)

TORGER ENCKELL, VY FRÅN ROM.

Signerad och daterad -61. Olja på pannå 27,5x37 cm.

Detta föremål lämnas ut på Stora Robertsgatan 12 efter avslutad auktion.

Klubbat pris
970
10 990
1 012
Utropspris
500 EUR
Budhistorik (32 bud)
9 nov 2015 17:18
970 EUR
9 nov 2015 17:18
960 EUR
9 nov 2015 17:17
940 EUR
9 nov 2015 17:17
920 EUR
9 nov 2015 17:17
900 EUR
9 nov 2015 17:17
870 EUR
9 nov 2015 17:17
850 EUR
9 nov 2015 17:16
830 EUR
9 nov 2015 17:16
810 EUR
9 nov 2015 17:16
790 EUR
9 nov 2015 17:16
770 EUR
9 nov 2015 17:16
750 EUR
9 nov 2015 17:16
730 EUR
9 nov 2015 17:16
720 EUR
9 nov 2015 17:15
710 EUR
9 nov 2015 17:14
690 EUR
9 nov 2015 17:14
670 EUR
9 nov 2015 17:12
650 EUR
9 nov 2015 17:12
630 EUR
9 nov 2015 7:24
610 EUR
8 nov 2015 23:03
590 EUR
7 nov 2015 10:42
570 EUR
7 nov 2015 10:42
550 EUR
7 nov 2015 10:42
550 EUR
7 nov 2015 10:06
520 EUR
7 nov 2015 10:06
500 EUR
7 nov 2015 8:08
470 EUR
7 nov 2015 8:08
450 EUR
3 nov 2015 20:49
410 EUR
3 nov 2015 20:49
390 EUR
2 nov 2015 13:41
350 EUR
19 okt 2015 16:34
200 EUR