Alice Kaira

(Finland, 1913-2006)
Alice Kaira
(Finland, 1913-2006)

ALICE KAIRA, CIRKUSCLOWNER.

Signerad. Olja på pannå 26x32 cm.

Detta föremål lämnas ut på Stora Robertsgatan 12 efter avslutad auktion.

Klubbat pris
890
10 030
929
Utropspris
800 EUR
Budhistorik (28 bud)
9 nov 2015 17:30
890 EUR
9 nov 2015 17:29
870 EUR
9 nov 2015 17:27
850 EUR
9 nov 2015 17:27
850 EUR
9 nov 2015 17:26
830 EUR
9 nov 2015 17:25
810 EUR
9 nov 2015 17:25
800 EUR
9 nov 2015 17:25
790 EUR
9 nov 2015 17:24
770 EUR
9 nov 2015 17:23
750 EUR
9 nov 2015 17:23
750 EUR
9 nov 2015 17:22
730 EUR
9 nov 2015 17:19
710 EUR
9 nov 2015 17:19
700 EUR
9 nov 2015 17:18
690 EUR
9 nov 2015 17:16
670 EUR
9 nov 2015 17:15
650 EUR
9 nov 2015 17:15
630 EUR
9 nov 2015 17:14
610 EUR
9 nov 2015 17:07
590 EUR
9 nov 2015 17:03
570 EUR
9 nov 2015 15:23
540 EUR
9 nov 2015 13:29
520 EUR
7 nov 2015 15:52
500 EUR
3 nov 2015 16:26
450 EUR
26 okt 2015 11:18
390 EUR
25 okt 2015 14:24
300 EUR
20 okt 2015 13:48
220 EUR