Lisa Johansson-Pape

(Finland, 1907-1989)
Lisa Johansson-Pape
(Finland, 1907-1989)

LISA JOHANSSON-PAPE, GOLVLAMPA. Tillverkare Orno, 1950-tal.

Mässing. Foten beklädd med svart läder, vit akrylskärm. Höjd 145 cm.

Sedvanligt slitage.

Detta föremål lämnas ut på Stora Robertsgatan 12 efter avslutad auktion.

Formgivare

Klubbat pris
1 160
13 143
1 210
Utropspris
800 EUR
Budhistorik (30 bud)
8 nov 2015 19:07
1 160 EUR
8 nov 2015 19:07
1 110 EUR
8 nov 2015 19:05
1 060 EUR
8 nov 2015 19:05
1 050 EUR
8 nov 2015 19:04
1 010 EUR
8 nov 2015 19:04
990 EUR
8 nov 2015 19:03
970 EUR
8 nov 2015 19:03
970 EUR
8 nov 2015 19:01
950 EUR
8 nov 2015 19:01
930 EUR
8 nov 2015 19:01
920 EUR
8 nov 2015 19:01
900 EUR
8 nov 2015 19:01
900 EUR
8 nov 2015 19:01
880 EUR
8 nov 2015 19:01
860 EUR
8 nov 2015 19:00
840 EUR
8 nov 2015 19:00
820 EUR
8 nov 2015 19:00
820 EUR
8 nov 2015 17:56
770 EUR
8 nov 2015 17:56
750 EUR
8 nov 2015 17:55
730 EUR
8 nov 2015 17:55
730 EUR
8 nov 2015 17:47
710 EUR
8 nov 2015 17:47
690 EUR
8 nov 2015 17:29
670 EUR
8 nov 2015 17:29
650 EUR
8 nov 2015 16:24
620 EUR
5 nov 2015 22:49
600 EUR
26 okt 2015 20:18
500 EUR
21 okt 2015 17:02
200 EUR