VÄGGLAMPOR, ETT PAR. Tillverkad av Itsu. 1950-tal.

Mässing. Höjd 33 cm.

Sedvanligt slitage.

Klubbat pris
580
6 629
611
Utropspris
1 500 EUR
Budhistorik (12 bud)
11
9 nov 2015 16:26
580 EUR
10
4 nov 2015 21:38
560 EUR
9
2 nov 2015 15:25
540 EUR
8
2 nov 2015 15:25
520 EUR
8
31 okt 2015 10:15
500 EUR
29 okt 2015 9:41
370 EUR
23 okt 2015 19:12
350 EUR
22 okt 2015 8:43
200 EUR
21 okt 2015 14:18
100 EUR
19 okt 2015 21:43
40 EUR
19 okt 2015 21:27
35 EUR
19 okt 2015 21:03
30 EUR