Markku Salo

(Finland, Född 1954)
Markku Salo
(Finland, Född 1954)

MARKKU SALO, GLASSKULPTUR. Sprithund. Sign. Markku Salo, Nuutajärvi 10/100 2014.

Rött och klart glas, metallben. Längd 27 cm.

Sedvanligt slitage.

Detta föremål lämnas ut på Stora Robertsgatan 12 efter avslutad auktion.

Klubbat pris
560
6 423
586
Utropspris
500 EUR
Budhistorik (19 bud)
10 nov 2015 17:10
560 EUR
10 nov 2015 17:10
550 EUR
10 nov 2015 17:09
540 EUR
10 nov 2015 17:09
520 EUR
10 nov 2015 17:09
500 EUR
10 nov 2015 17:09
500 EUR
10 nov 2015 17:09
440 EUR
10 nov 2015 17:09
420 EUR
10 nov 2015 17:08
400 EUR
10 nov 2015 17:08
380 EUR
10 nov 2015 17:08
360 EUR
10 nov 2015 17:08
340 EUR
10 nov 2015 17:08
320 EUR
31 okt 2015 12:01
300 EUR
23 okt 2015 19:28
280 EUR
21 okt 2015 14:31
240 EUR
21 okt 2015 13:39
220 EUR
20 okt 2015 18:51
200 EUR
20 okt 2015 10:43
150 EUR